Husarų muzika arba apie mus

Husarai, nuo senų laikų buvo laikomi ne tik kariais, bet ir tobuli puotų bei vakarelių dalyviai, linksminę damas ir merginas nuostabiomis dainomis, elegancija bei šokiais… tikslas išliko toks pat! Bet kokią mažą ar didelę, šeimos ar tautos, kaimelio ar miesto šventę paversti nuostabiai linksmu gyvenimo įvykiu!

Grupės HUSARAI programa išskirtinai įvairi, atliekame savo kūrybos dainas, Jums pageidaujant kartu dainuosime visiems gerai žinomus šlagerius. Programos trukmė gali būti nuo vieno 45 minučių pasirodymo iki trijų po 45 minutes pasirodymų.

GRUPĖS NARIAI

555

Tomas Sinkevičius – renginių vedėjas, organizatorius. 2004 m. baigė Vilniaus konservatoriją, laisvalaikio pramogų organizavimo specialybė ir nuo to laiko aktyviai dalyvauja Lietuvos kultūriniame gyvenime. Grupės HUSARAI įkūrėjas.

Rimtautas Balevičius – dainuojantis teisininkas, grupės HUSARAI protas. Daugelio muzikinių TV projektų dalyvis, Oranzinio ir De-žavu chorų narys. Dainų dainelės laureatas.

Ernestas Urbonas – dainuojantis sushi meistras. Žinomas kaip įvairių renginių dainininkas – atlikėjas.  Daugelio muzikinių TV projektų dalyvis, Oranžinio ir De-žavu chorų narys.

GRUPĖS HUSARAI GYVENIMAS, KONCERTAI IR SUBTILYBĖS: